pondelok 23. mája 2022

KD7 Grafický zapisovač

KD7 Grafický zapisovač

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE  TLAK  PRÍSTROJE  Zapisovacie pristroje ARMATÚRY  MERANIE TEPLA A PRIETOKU   HLADINA  DATALOGERY


KD7 zapisovač sa používa na získavanie údajov v meracích systémoch. Meria, vizualizuje a dohliada na parametre technického procesu v rôznych priemyselných aplikáciách, napr. vo farmácii, potravinárstve a chemickom... Môže sa používať aj ako samostatné meracie a záznamové zariadenie. Zapisovač ľahko a intuitívne ovládať na základe grafických okien a dotykového panela. Rekordér KD7 vyhovuje predpisu 21 CFR časť 11, predpisu pre elektronické záznamy a podpisy vydávanému Úradom pre potraviny a liečivá (FDA).

Technické údaje:
• Obrazovka LCD TFT 5,7" s dotykovým panelom
• Archivácia dát na pamäťovej karte Compact Flash - až 4 GB
• Až 24 meracích kanálov
• 3,6,9 alebo 12 analógových vstupov (programovateľných a štandardných)
• 16 alebo 32 alarmových výstupov
• 8 alebo 16 digitálnych vstupov
• 4 alebo 8 analógových výstupov
• Vizualizácia merania v digitálnej forme, analógové ukazovatele, diagramy a segmenty
• rozhranie RS232, RS485 a USB sériové rozhranie
• Ethernet komunikácie, WWW a FTP server, Modbus Slave TCP / IP
• MS Windows ® CE operačný systém
• PC softvér: Nastavenie KD7, KD kontrola, KD pripojenie, KD archív
• Diverzifikovaná prístupové práva užívateľa
• Ponuka je k dispozícii v rôznych jazykových verziách

KD7 Grafický zapisovač

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

streda 18. mája 2022

VR06 Grafický zapisovač

VR06 Grafický zapisovač

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE  TLAK  PRÍSTROJE  Zapisovacie pristroje ARMATÚRY  MERANIE TEPLA A PRIETOKU   HLADINA  DATALOGERY


VR06 a VR18 je nízkonákladový elektronický (bezpapierový) zapisovač s veľkosťou zobrazenía 6.4" s vysokým rozlíšením(reálne VEGA, 640x480 pixelov), infračerveným detektorom, 6 kanálmi, I/O kartami podporujúcimi Plug&Play, vysokou flexibilitou, užívateľským komfortom a najužšou hĺbkou. Zapisovače VR06 (6-vstupové) a zapisovače VR18 (18-vstupové) sa používajú na monitorovanie, zaznamenávanie a vyhodnocovanie prevádzkových procesov.

Počet vstupov: 6 analógových izolovaných vstupov 6 digitálnych vstupov,
Typ vstupov: termočlánok J, K, T, E, B, R, S, N, L, Pt 100 (DIN), Pt100 (JIS), mV, mA, 0 až 1 V, 0 až 5 V, 1 až 5 V, 0 až 10 V-60 až 60 mV, -2 až 2 V, -20 až 20 V, -20 až 20 mA
Výstup: 12 výstupov relé 6 napäťových alebo 6 prúdových (3 výstupy na karte)
Ukladanie dát: 512 MB compact flash card 1 GB compact flash card
Zobrazenie: farebný TFT LCD displej 6,4 "; rozlíšenie 640 x 480 pixelov; 256 farieb
Režim displeja: graf, bargraf, digitálne, história, udalosti
Komunikácia s PC: Ethernet, RS - 232/422/485 (3 v jednom) + Ethernet
Špeciálne funkcie: infrared detektor pre automatické zapnutie a vypnutie displeja, matematické funkcie, čítač, kmitočtoměr, Plug & Play podpora I / O kariet v 6 slotoch, vnútorná pamäť 8 MB, karta pomocného napätie 24 VDC (6 prevodníkov)
Prevedenie: panelové, možnosť použitia ako terminál
Napájanie: 90 až 250 VAC, 47 až 63 Hz, 60 VA, 30 W maximum 11 až 18, 18 až 36 alebo 36 až 72 VDC, 60 VA, 30W maximum
Rozmery: 166 x 144 x 194 mm, otvor do panelu 138 x 138 mm
Krytie: IP 30 čelný panel, IP 20 svorky

 

VR06 Grafický zapisovač

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

pondelok 16. mája 2022

PHL Grafický zapisovač

PHL Grafický zapisovač

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE  TLAK  PRÍSTROJE  Zapisovacie pristroje ARMATÚRY  MERANIE TEPLA A PRIETOKU   HLADINA  DATALOGERY

 

Bezpapierový zapisovač  PHL max.18 vstupový je vyšší model radu grafických zobrazovačov Fuji Electric s FTP displejom 5,7 palcov. Dáta sú ukladané na pamäťovú kartu CF. K dispozícii je 9 alebo 18 univerzálnych meracích vstupov (termočlánky, Pt100, DC napäťové a prúdové signály).

* grafický zapisovač so záznamom dát na pamäťovú kartu CF (Compact Flash)
* bezúdržbová prevádzka, nulové náklady na spotrebný materiál
* rôzne režimy zobrazenia (trend – vertikálne i horizontálne, stĺpcový graf, digitálne alebo analógové zobrazenie, súčty, zoznam udalostí, história, skupiny)
* 9 alebo 18 univerzálnych vstupov (termočlánky, odporové snímače Pt100, prúdové a napäťové lineárne signály)
* voliteľne 5 digitálnych vstupov a 10 reléových alebo 18 tranzistorových výstupov
* záznamový cyklus: 1 sec až 32767 sec / 9, 18 vstupov
* max. veľkosť pamäťovej karty CF: 1 GB
* uložené dáta na pamäťovej karte CF je možné jednoducho vyvolať a zobraziť na displeji
* voliteľne sieťové rozhranie: webový server, FTP server, SMTP (email klient) a MODBUS TCP/IP
* kompaktná veľkosť: 160 x 144 x 185 mm
* sumarizácia (napr. pre informáciu o celkovej spotrebe pary, vody, ...)
* 1 až 6 matematických funkcii a 6 logických funkcii
* prevod nameraných dát do tabuľkového formátu csv
 

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

štvrtok 21. apríla 2022

PHF Grafický zapisovač

PHF Grafický zapisovač

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE  TLAK  PRÍSTROJE  Zapisovacie pristroje ARMATÚRY  MERANIE TEPLA A PRIETOKU   HLADINA  DATALOGERY


Bezpapierový zapisovač  PHF max.6 vstupový je vstupný model radu grafických zobrazovačov Fuji Electric s STN displejom 5,7 palcov (14,5cm). Dáta sú ukladané na pamäťovú kartu CF. K dispozícii je 3 alebo 6 univerzálnych meracích vstupov (termočlánky, Pt100, DC napäťové a prúdové signály).

* grafický zapisovač so záznamom dát na pamäťovú kartu CF
* bezúdržbová prevádzka, nulové náklady na prevádzkový materiál
* rôzne režimy zobrazenia (trend – vertikálne i horizontálne, stĺpcový graf, digitálne zobrazenie, zoznam udalostí, história, skupiny)
* 3 alebo 6 univerzálnych vstupov (termočlánky, odporový snímač, prúdové a napäťové lineárne signály)
* voliteľne 5 digitálnych vstupov a 10 releových výstupov
* záznamový cyklus: 1 sec až 12 hod / 3, 6 vstupov
* max. veľkosť CF pamäťovej karty: 1GB
* uložené dáta na pamäťovej karte CF možno jednoducho vyvolať a zobraziť na displeji
* voliteľné sieťové rozhranie: WEB server, SMTP (email klient), FTP server a MODBUS TCP/IP
* kompaktná veľkosť: 160 x 144 x 185mm

 

PHF Grafický zapisovač

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

piatok 1. apríla 2022

METRAHIT CAL procesný kalibrátor

METRAHIT CAL procesný kalibrátor

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE  TLAK  PRÍSTROJE  Prístroje pre komunikáciu ARMATÚRY  MERANIE TEPLA A PRIETOKU   HLADINA  DATALOGERY


METRAHIT CAL je procesný kalibrátor pre kalibráciu meracích prístrojov
Obj. číslo: M244A
Výrobca: GMC-I Messtechnik

METRAHIT CAL je kalibrátor pre kalibráciu meracích prístrojov
*    generovanie napätia (0 ... 10V)
*    generovanie prúdu (SINK, SOURCE, 0 ... 24mA)
*    simulácia odporu (5Ω ... 1kΩ)
*    generovanie frekvencie (1Hz ... 1kHz)
*    simulácia termočlánkov (K, J, T, B, E, R, N, S, L, U)
*    simulácie odporových čidiel (Pt / Ni, 100/1000)
*    funkcie FIX, INTERVAL, RAMP
*    odolné puzdro
*    modro podsvietený display
*    možnosť externého napájania
*    IR komunikačné rozhranie (USB) - príkazy v textovom formáte
*    DKD kalibračný certifikát

METRAHIT CAL procesný kalibrátor

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

streda 23. marca 2022

METRACAL MC procesný kalibrátor

METRACAL MC procesný kalibrátor

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE  TLAK  PRÍSTROJE  Prístroje pre komunikáciu ARMATÚRY  MERANIE TEPLA A PRIETOKU   HLADINA  DATALOGERY


METRACAL MC ručný procesný kalibrátor a multimeter pre kalibráciu meracích prístrojov
Obj. číslo: M245A
Výrobca: GMC-I Messtechnik

METRACAL MC je kalibrátor pre kalibráciu meracích prístrojov
*    generovanie napätia (0 ... 10V)
*    generovanie prúdu (SINK, SOURCE, 0 ... 24mA)
*    simulácia odporu (5Ω ... 1kΩ)
*    generovanie frekvencie (1Hz ... 1kHz)
*    simulácia termočlánkov (K, J, T, B, E, R, N, S, L, U)
*    simulácie odporových čidiel (Pt / Ni, 100/1000)
*    funkcie FIX, INTERVAL, RAMP
*    meranie napätia DC, AC (TRMS) (60mV, 300mV, 3V, 30V, 300V
*    meranie prúdu DC, AC (TRMS) (300μA, 3mA, 30mA, 300mA)
*    meranie odporu (300Ω, 3kΩ, 30kΩ, 300kΩ, 3MΩ, 30MΩ)
*    frekvencie (300Hz, 3kHz, 30kHz, 300kHz)
*    teplota (Pt / Ni 100/1000) (termočlánky K, J, T, B, E, R, N, S, L, U)
*    test diód
*    test spojenia
*    odolné puzdro
*    modro podsvietený display
*    možnosť externého napájania
*    IR komunikačné rozhranie (USB) - príkazy v textovom formáte
*    DKD kalibračný certifikát

METRACAL MC procesný kalibrátor

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

pondelok 14. marca 2022

OMC 8000 Programovateľné PLC

OMC 8000 Programovateľné PLC

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE  TLAK  PRÍSTROJE  Prístroje pre komunikáciu ARMATÚRY  MERANIE TEPLA A PRIETOKU   HLADINA  DATALOGERY


OMC 8000 Programovateľné PLC

Pre rad PLC OMC 8000 bola zvolená modulová architektúra. Jadrom PLC je hlavný modul, ku ktorému je možné pripájať rozširujúce moduly až do počtu 31. Tie môžu byť umiestnené v tesnej blízkosti alebo vzdialene. Medzi najvzdialenejšími moduly tak môže byť vzdialenosť až 40 m Komunikácia medzi modulmi je zaistená linkou CAN. So vzrastajúcim počtom modulov je však treba počítať I sa narastajúcimi nárokmi na komunikáciu medzi nimi.
Hlavný modul môže byť napájaný 230 V alebo 24 V. Obsahuje tri digitálne vstupy, ktoré reagujú na úroveň napájacieho napätia. Ďalej obsahuje šesť univerzálnych vstupov, ktoré sú izolované od napájania aj výstupov so spoločnou zemné svorkou.
Tieto vstupy umožňujú pripojenie nasledujúcich signálov:
• impulzné do 30 V
• impulzné - kontankt, NPN otvorený kolektor
• analógový, napäťový do 30 V
• analógový, prúdový do 20 mA
• analógový, odporový do 3900 Ω
• analógový, Pt 100, Pt 1000, Ni 1000
• analógový, T / C - B, E, J, K, L, N, R, S, T, XK
• analógový, KTY81-2xx
Univerzálne vstupy môžu byť tiež zapojené ako dva plné kvadratúrne vratné čítača pre inkrementálne snímače - dva pulzné signály posunuté o 90 ° elektrických nulovací impulz. Jeden pár môže byť použitý ako RS485 pre komunikáciu s ďalšími zariadeniami, ako je napríklad numerický alebo textový displej, jednoduchý operátorský panel a podobne.Modul môže obsahovať až 5 digitálnych výstupov (relé / otvorené kolektory). Pri znížený počte výstupov na tri je možné kombinovať aj s univerzálnym analógovým výstupom.

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia